Автор Тема: Какво обичате да правите или да ви правят след секс?  (Прочетена 21737 пъти)

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Аз предпочитам да не го изваждам от нея известно време след секс и да постоя още малко вътре в нея, много ми харесва.  :)

Ааааа, така често се отива към... втори рунд. ;)

ivo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Точно там е трагедията - преди секс мъжът може да говори за всичко и да каже всичко, което ще вкара жената в леглото. После спира да говори или говори само за себе си, като спестява интересните факти от живота си - по обясними причини.

Ами няма трагедия тук :) ... Да ти кажа честно аз толкова много говоря, че на практика трябва да съм съвсем откровен, защото иначе ще се оплета до шия :)... Или ще спрат да ме слушат  ;D
Ами има трагедия, защото е важно какво казваш, а не колко говориш. Има един тънък момент, в който мъжете са способни да бъдат интересни и да говорят с една жена, докато я свалят - на всякави теми. Когато я вкарат в леглото, обаче решават, че интелектуалното ѝ ниво изведнъж е спаднало рязко и ако изобщо продължат да говорят с нея е с назидателен тон, тип ''Чакай сега да те светна, че си проста и не знаеш''. :)
[/quote]

На мен ми се е случвало нещо подобно с едно момиче, с което в началото говорехме за всичко, а после стана така, че искаше постоянно да се държим за ръка и да мълчим. Верно че мълчанието понякога е приятно, но пък чак толкова...

nevermind

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Жената требва да мълчи и да слуша! Може да отговаря само с да и не, като я питаш иначе не требва много много да знае.

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
На мен ми се е случвало нещо подобно с едно момиче, с което в началото говорехме за всичко, а после стана така, че искаше постоянно да се държим за ръка и да мълчим. Верно че мълчанието понякога е приятно, но пък чак толкова...

Това изчерпва ужасно една връзка - да се държим за ръка и да мълчим... Скука!
За да бъде успешна една двойка, трябва и двамата да имат свои интереси и отделен кръг от хора, с които да общуват извън двойката. Така винаги ще има какво да си споделят и за какво да си говорят. Двойки, които са си самодостатъчни и само се държат за ръка и мълчат са обречени.

napev

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 46
    • Профил
Аз обичам да ми правят закуска след секс :)

dampe

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 120
    • Профил
Аз предпочитам да не го изваждам от нея известно време след секс и да постоя още малко вътре в нея, много ми харесва.  :)
Нали знаеш, че така намаляш контрацепцията с доста проценти? :D

sofinceto

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 64
    • Профил
На мен ми се е случвало нещо подобно с едно момиче, с което в началото говорехме за всичко, а после стана така, че искаше постоянно да се държим за ръка и да мълчим. Верно че мълчанието понякога е приятно, но пък чак толкова...

Това изчерпва ужасно една връзка - да се държим за ръка и да мълчим... Скука!
За да бъде успешна една двойка, трябва и двамата да имат свои интереси и отделен кръг от хора, с които да общуват извън двойката. Така винаги ще има какво да си споделят и за какво да си говорят. Двойки, които са си самодостатъчни и само се държат за ръка и мълчат са обречени.

И ти си прав но пък поне им е хубаво докато са заедно ;)

dr.ohboli

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Аз обичам да ми правят закуска след секс :)
Внимавай с такива изказвания пред половинката че накрая хем сам ще си правиш закуска , хем сам ще се пипаш!

Петър Карчев

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
    • Профил
След.... или пак или паля моторетката към страната на сънищата и толкова :D

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Нямам някакви специални ритуали, за след секс. Каквото искам това правя. Понякога заспивам, но това не винаги е възможно. Особено сутрин за съжаление. Иначе като често извършвани дейности след секс мога да отчета - пиене на бира/вино/ром. Пускане на пералня. Гледане на филм. Заспиване. Излизане. Говорене по телефон.

PrincessPreslava

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 177
  • Защо наричаме филията с кайма „принцеса"?
    • Профил
    • VRETIEL Corp.
Цигара, вода, душ, сън...
Но определено след секс не ми се говори особено. Та, всичко друго е добре дошло. Но излежаването/спането най-много се тачат от моята особа.  ::)
Тиана, Мерида, Снежанка, Ариел, Жасмин, Аврора, Пепеляшка, Бела, Рапунцел, Ана, Мулан, V, Покахонтас и Преслава...