Автор Тема: Крем за възвръщане на девствеността  (Прочетена 32980 пъти)

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Крем за възвръщане на девствеността
« Отговор #30 -: Август 29, 2015, 08:25:44 pm »
Трябва да се премахне постепенно схващането, че девствеността е нещо много важно, за да не се спекулира и с такива мними чудодейни кремове.
Сексът е най-нормалното човешко занимание и не те променя особено, като личност.

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Re: Крем за възвръщане на девствеността
« Отговор #31 -: Август 31, 2015, 01:23:36 am »
Напротив, важно е, неслучайно дедите ни са желаели девствени и неопетнени момичета за синовете си. Затова има дълбок смисъл.

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Крем за възвръщане на девствеността
« Отговор #32 -: Август 31, 2015, 08:46:00 am »
Трябва да се премахне постепенно схващането, че девствеността е нещо много важно, за да не се спекулира и с такива мними чудодейни кремове.
Сексът е най-нормалното човешко занимание и не те променя особено, като личност.

За мен девствеността не е от значение също. Но все пак ако беше, дори и да имаше такъв крем (какъвто, разбира се, няма и няма и да има :) ) , то той нямаше да има смисъл. Предполагам, че който се интересува от девствеността го вълнува самата идея, самото схващане, че приятелката му е девствена, а не просто има ли ципа или не.

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Крем за възвръщане на девствеността
« Отговор #33 -: Август 31, 2015, 11:25:03 am »
За мен девствеността не е от значение също. Но все пак ако беше, дори и да имаше такъв крем (какъвто, разбира се, няма и няма и да има :) ) , то той нямаше да има смисъл. Предполагам, че който се интересува от девствеността го вълнува самата идея, самото схващане, че приятелката му е девствена, а не просто има ли ципа или не.
Именно. Идеята за пълна непорочност няма нищо общо с наличието на химен. Един човек може да бъде адски покварен и без да е практикувал стандартен секс - в случая с жените - вагинален. :)

Maji92

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
    • Профил
Re: Крем за възвръщане на девствеността
« Отговор #34 -: Август 31, 2015, 12:17:44 pm »
Напротив, важно е, неслучайно дедите ни са желаели девствени и неопетнени момичета за синовете си. Затова има дълбок смисъл.

Представи си, че е оженят за Мара красавицата на селото ама мара кур не виждала и е ебаси дървото е ту бъде ли хубаво да спиш със секс кукла която е различна от пластмасата само с това, че е топла? И може би някой ден е се научи какво да прави ако има желание и време .... че то градина и животни се гледат с време, а не от само себе си !11

sofinceto

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 64
    • Профил
Re: Крем за възвръщане на девствеността
« Отговор #35 -: Август 31, 2015, 01:45:15 pm »
Аз действително съм чувал, че куркумата има стягащ ефект, а може би и регенериращ и затова да се използва за възстановяване на девствеността.

Ти май не знаеш как се отнема девственост и за това не може да си представиш варианта за връщане

Ти май много ги знаеш тия работи, а? Жененна ли си? ;)

ми ти как мислиш бе простак малък? Най-вероятно си някой малък 15 годишен трол който още не е виждал гола жена ама много ги знае тези работи!

mouse711

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
    • Профил
Re: Крем за възвръщане на девствеността
« Отговор #36 -: Август 31, 2015, 05:01:01 pm »
То оставаше с ник Софинцето да е Софрони ( мъж на45 години ) така 40-

Пантерата

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
Re: Крем за възвръщане на девствеността
« Отговор #37 -: Септември 04, 2015, 04:46:39 pm »
Няма такъв крем за връщане на девствеността , то и да имаше нямаше да се използва толкова колкото ние си мислим. Аз когато се омъжих за моя мъж вече я бях загубила .

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Крем за възвръщане на девствеността
« Отговор #38 -: Септември 05, 2015, 01:08:02 am »
Няма такъв крем за връщане на девствеността , то и да имаше нямаше да се използва толкова колкото ние си мислим. Аз когато се омъжих за моя мъж вече я бях загубила .
Ауууу, ужас! И той върна ли те на вашите? :)

НелиИ

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
Re: Крем за възвръщане на девствеността
« Отговор #39 -: Септември 09, 2015, 05:59:35 pm »
Няма такъв крем за връщане на девствеността , то и да имаше нямаше да се използва толкова колкото ние си мислим. Аз когато се омъжих за моя мъж вече я бях загубила .
Ауууу, ужас! И той върна ли те на вашите? :)

Едва ли е толкова стара, че да я е върнал. Най-вероятно си е искал зестрата и даровете обратно за втора ръка стока :Д

Мимка74

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
    • Профил
Re: Крем за възвръщане на девствеността
« Отговор #40 -: Септември 10, 2015, 01:12:44 pm »
Ех само ако имаше такова нещо ( мечтае си )! Щеше да е много хубаво ама уви няма такова ;-(

Съкровище

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
Re: Крем за възвръщане на девствеността
« Отговор #41 -: Септември 11, 2015, 06:16:49 pm »
Като го намерите този крем ми пратете един емейл и ще си го купя и аз sukrovishtetoti@mail.bg

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Крем за възвръщане на девствеността
« Отговор #42 -: Октомври 14, 2015, 09:01:01 am »
За мен девствеността не е от значение също. Но все пак ако беше, дори и да имаше такъв крем (какъвто, разбира се, няма и няма и да има :) ) , то той нямаше да има смисъл. Предполагам, че който се интересува от девствеността го вълнува самата идея, самото схващане, че приятелката му е девствена, а не просто има ли ципа или не.
Именно. Идеята за пълна непорочност няма нищо общо с наличието на химен. Един човек може да бъде адски покварен и без да е практикувал стандартен секс - в случая с жените - вагинален. :)

Сетих се за това :) ...

http://vbox7.com/play:9be977ae&start=386

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Крем за възвръщане на девствеността
« Отговор #43 -: Октомври 14, 2015, 12:29:08 pm »
Хахахаах, страхотно сериалче. Лари ми е любимец. :)

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Крем за възвръщане на девствеността
« Отговор #44 -: Ноември 09, 2015, 07:28:50 pm »
Хахахаах, страхотно сериалче. Лари ми е любимец. :)

Много е яко :)... На мен всички са ми любимци там, май Лари и сестра му най-много щуротии правят :)