Автор Тема: Защо съвременните жени не обръщат внимание на мъжете със скромни доходи?  (Прочетена 29125 пъти)

НелиИ

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
И мъжете сме хора все пак, не може да работим по 16 часа, за да си позволим семейство да имаме и да се мислим за успешни, това е абсурд.

Не е необходимо да имаш много пари, за да имаш семейство.
На парите разчитат основно тези, които нямат други качества или не търсят такива в жените.

Да е .. за кво да съм в с тоя прошляк дет няма и 2 лева в джоба като може с онзи с х5цата кво кат е тъп?
Мола на колко си ? 16 или 18? И все още си мислиш че като си отвориш устата и всичко е ок? А какво ще стане кат станеш на 30 и си разплетена дърта кошница дет целия ти градя я " познава " ? Дали ф-н паралия ще те обича още тогава или ще си намери друга на 16?

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Най-точно казано, хубаво е всичко да е с мярка и човек да не изпада в крайности. И все пак ако един мъж няма пари да се отдели от семейството си коя жена ще иска да създаде семейство? Няма ли тя да се тревожи, че той няма да може да се грижи за децата си? Доста такива случаи има...

Мимка74

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
    • Профил
Най-точно казано, хубаво е всичко да е с мярка и човек да не изпада в крайности. И все пак ако един мъж няма пари да се отдели от семейството си коя жена ще иска да създаде семейство? Няма ли тя да се тревожи, че той няма да може да се грижи за децата си? Доста такива случаи има...

Ем днешните млади дами ти гледат 1во в портфейла, а после кой си и що си. Но какво да се прави, ние едно време се гледахме да се харесваме а не да се издържаме! Семейството си е семейство и без да има пари, нищо че ще е трудно но все пак нали трябва да се обичаме!

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
Не е необходимо да имаш много пари, за да имаш семейство.
На парите разчитат основно тези, които нямат други качества или не търсят такива в жените.
Да е .. за кво да съм в с тоя прошляк дет няма и 2 лева в джоба като може с онзи с х5цата кво кат е тъп?[/quote]

Е, хайде сега тъп... Баш лика прилика сте си, като гледам. ;)

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Иии едни сандалки от мола :D :D

Росица

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
    • Профил
Иии едни сандалки от мола :D :D

Някой минаваме и с кафенце ;)

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Понеже не съм богат, до сега съм попадал само на свестни хора :).

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Що се отнася до раждането на деца, добре е да се планира, но и не чак толкова, защото бъдещето може да ти поднесе всякакви изненади. И днес да си богат, а утре със запорирани сметки и неразполагащ с никакви пари.

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
Понеже не съм богат, до сега съм попадал само на свестни хора :).

За това говоря! :)
Не може да налиташ на гнилите ябълки и после да питаш: Защо всички ябълки са гнили?

Мимчето

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
    • Профил
Що се отнася до раждането на деца, добре е да се планира, но и не чак толкова, защото бъдещето може да ти поднесе всякакви изненади. И днес да си богат, а утре със запорирани сметки и неразполагащ с никакви пари.

Тогава просто си тъп ;)

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Нали знаеш добре е да си живее на момента, защото от много мислене и една патка от мислене умряла.

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Понеже не съм богат, до сега съм попадал само на свестни хора :).

За това говоря! :)
Не може да налиташ на гнилите ябълки и после да питаш: Защо всички ябълки са гнили?

Доста мъже сами съ търсят някоя празна опаковка, а после с оплакват, че нямала нищо в главата и нямала ценности. Ми тя ако има ценности ще се хване ли с него заради хубавата му кола да речем? :)

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
Понеже не съм богат, до сега съм попадал само на свестни хора :).

За това говоря! :)
Не може да налиташ на гнилите ябълки и после да питаш: Защо всички ябълки са гнили?

Доста мъже сами съ търсят някоя празна опаковка, а после с оплакват, че нямала нищо в главата и нямала ценности. Ми тя ако има ценности ще се хване ли с него заради хубавата му кола да речем? :)

Четох някъде следния афоризъм: Попитали Марк Твен: Кой от двата пола е по-умен и той отвърнал: Жените! На въпроса ''Защо" отговорил: Не познавам жена, която се е омъжила за някого, само защото има дълги крака.

Петър Воденчев

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Аз живея във втория по големина град у нас и там доходите са доста по-ниски и от средното образование съм с едно и също гадже, пък тогава не работех и нямах пари, сега е малко по-добре, но тя никога не ми е натяквала, че съм беден.

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
Аз живея във втория по големина град у нас и там доходите са доста по-ниски и от средното образование съм с едно и също гадже, пък тогава не работех и нямах пари, сега е малко по-добре, но тя никога не ми е натяквала, че съм беден.

Ето, видя ли?
Ама ти не си задаваш въпроса: защо всички жени са меркантилни разпоретини, нали? Избирал си разумно и нямаш причина да се оплакваш.
Все едно да отидеш в кварталното капанче и да възмутиш, че не ти предлагат Бьоф СтроганоФ и торта Павлова.