Автор Тема: Изпускане на газове в спалнята - как го приемат жените?  (Прочетена 20060 пъти)

Yordan Ignatov

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
    • Профил
Смятам да предложа на приятелката ми да живеем заедно и винаги съм се чудел как жените се отнасят, ако на партньора им се случва да изпуска газове в спалнята.

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
Дааам, съвместното съжителство е най-големият убиец на романтиката.
За да разсея притесненията ти, ще ти кажа, че жените се притесняват много повече от неволното изпускане на газове, отколкото мъжете. Добрата новина е, че тогава разбираш, че си с нормално човешко същество. Лошата новина е... същото. :)

dampe

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 120
    • Профил
Мъж и жена живеели щастлив семеен живот. Всичко било прекрасно между тях. Имало само един дребен детайл, който нарушавал семейната хармония: всяка сутрин мъжът със събуждането си издавал невероятно мощна и звучна пръдня, която разтърсвала прозорците и карала котката да се крие зад гардероба. Горката жена вече била свикнала, но често му правела забележки: -Скъпи, опасявам се, че някоя сутрин ще си изпърдиш червата. Но мъжът ѝ винаги с ведър глас я успокоявал: -Няма страшно, скъпа, нищо няма да ми се случи. И така минавали годините, живеели щастливо и безгрижно. Една коледна утрин жената станала рано от леглото, докато мъжът ѝ все още спял и слязла в кухнята да приготвя коледната пуйка. Чистила вътрешностите и ги слагала в една голяма купа. И в този момент я осенила гениална идея! Взела купата, пълна с пуешки черва, дробчета и т.н. вътрешности и се качила горе в спалнята, където мъжът ѝ все още спял. Внимателно го отвила, събула му пижамата и изсипала вътрешностите в гащите му. Завила го пак и тихичко слязла долу, където продължила с приготвянето на коледната вечеря. В един момент от втория етаж се чул познатият "гръм" от събуждането на мъжа ѝ. Последвала кратка тишина, след която се чул ужасен вик и бързи стъпки се запътили към банята. След половин час мъжът ѝ, цял пребледнял и с окървавени гащи слязъл долу при нея. Видяла го тя и едва сдържайки смеха си попитала: -Какво ти се е случило, скъпи?. Той отговорил: -Скъпа, ти постоянно ми повтаряше, че някоя сутрин ще си изпърдя червата, а аз не ти вярвах. Но ето, че тази сутрин това се случи... Слава Богу, с помощта на вазелин и два пръста успях да натикам всичко обратно.

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
Мъж и жена живеели щастлив семеен живот. Всичко било прекрасно между тях. Имало само един дребен детайл, който нарушавал семейната хармония: всяка сутрин мъжът със събуждането си издавал невероятно мощна и звучна пръдня, която разтърсвала прозорците и карала котката да се крие зад гардероба. Горката жена вече била свикнала, но често му правела забележки: -Скъпи, опасявам се, че някоя сутрин ще си изпърдиш червата. Но мъжът ѝ винаги с ведър глас я успокоявал: -Няма страшно, скъпа, нищо няма да ми се случи. И така минавали годините, живеели щастливо и безгрижно. Една коледна утрин жената станала рано от леглото, докато мъжът ѝ все още спял и слязла в кухнята да приготвя коледната пуйка. Чистила вътрешностите и ги слагала в една голяма купа. И в този момент я осенила гениална идея! Взела купата, пълна с пуешки черва, дробчета и т.н. вътрешности и се качила горе в спалнята, където мъжът ѝ все още спял. Внимателно го отвила, събула му пижамата и изсипала вътрешностите в гащите му. Завила го пак и тихичко слязла долу, където продължила с приготвянето на коледната вечеря. В един момент от втория етаж се чул познатият "гръм" от събуждането на мъжа ѝ. Последвала кратка тишина, след която се чул ужасен вик и бързи стъпки се запътили към банята. След половин час мъжът ѝ, цял пребледнял и с окървавени гащи слязъл долу при нея. Видяла го тя и едва сдържайки смеха си попитала: -Какво ти се е случило, скъпи?. Той отговорил: -Скъпа, ти постоянно ми повтаряше, че някоя сутрин ще си изпърдя червата, а аз не ти вярвах. Но ето, че тази сутрин това се случи... Слава Богу, с помощта на вазелин и два пръста успях да натикам всичко обратно.

Поучителна история! :)
Когато се случи неволно е ..ок, но такива мощни залпове пред половинката са признак на неуважение към нея. Дори при дългогодишните връзки трябва да има някакво уважение, финес и такт в отношенията.

Yordan Ignatov

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
    • Профил
Аз пък съм забелязал, че изпускам газове много рядко, ако не преяждам, дъвча бавно храната и се разхождам след хранене. Мисля, че ако приятелката ми е до мен някак по може да ги спазвам тези правила и да нямам проблема с изпускането на газове. :

nevermind

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Поучителна история! :)
Когато се случи неволно е ..ок, но такива мощни залпове пред половинката са признак на неуважение към нея. Дори при дългогодишните връзки трябва да има някакво уважение, финес и такт в отношенията.
Префърцунени истории. Един мъж ако не се изреже не е никакъв мъж. Тия обноски са за жените.

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Не е проблем, поне за моята приятелка. :)

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Не е проблем, поне за моята приятелка. :)
С противогаз ли ходи у вас? :)

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Ако са близки не би трябвало да е проблем .

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
За да се запази романтиката, двама души не трябва да си стават чак толкова близки. Неволно изпускане е ок, но да си освободиш всички телесни функции в присъствието на половинката е равносилно на самоубийство.

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Изпускане на газове в спалнята - как го приемат жените?
« Отговор #10 -: Септември 25, 2015, 06:29:44 am »
За да не се разваля романтиката по-скоро трябва да се подбира момента :)...

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Изпускане на газове в спалнята - как го приемат жените?
« Отговор #11 -: Септември 25, 2015, 09:59:38 pm »
За да не се разваля романтиката по-скоро трябва да се подбира момента :)...

Какво значи да се подбира момента? Да не го прави на масата, докато вечерят или по време на секс? :) :) :)
Моментът е never ever, поне не умишлено. Ходене до тоалетна в присъствието на половинката също е убийство на романтиката. Божееее, като Кобилкина взех да давам съвети и аз. :)

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Изпускане на газове в спалнята - как го приемат жените?
« Отговор #12 -: Септември 29, 2015, 07:58:47 am »
Е, ако си дремят на дивана да гледат някой комедия, тогава пък може и на това да се посмеят  ;D

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Изпускане на газове в спалнята - как го приемат жените?
« Отговор #13 -: Септември 29, 2015, 11:53:34 am »
Е, ако си дремят на дивана да гледат някой комедия, тогава пък може и на това да се посмеят  ;D
И все пак не бива да бъде правено умишлено, свободно и целенасочено.
Някои телесни функции трябва да си останат табу във връзката ако искате да запазите романтиката. Когато функцията на стомашно чревния тракт стане нещо явно и показно, връзката е обречена. Обикновено, тогава хората започват да се оглеждат за нещо по-интересно, загадъчно и вълнуващо. :)

Aleksandra

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 128
    • Профил
E случва се в крана сметка човещина е :D, ама и за жените се отнася същото :D