Автор Тема: Мнения за евтин дом от evtindom.eu  (Прочетена 27443 пъти)

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Мнения за евтин дом от evtindom.eu
« Отговор #45 -: Март 11, 2021, 06:17:44 pm »
Порових още малко по темата онлайн и ми попаднаха няколко статии в различни блогове по темата за нискобюджетните, разбирайте евтини домове :D Има доста коментари и мнения под публикациите и може да ги намерите за полезни. Аз лично не съм чел всички, но попрегледах нещата и някои са интересни като неща, на които да се обърне внимвание при покупка на подобен тип къщи.

Мисля, който планира подобна инвестиция е добре да се запознае по-подробно с нещата, та се надявам да съм бил полезен при събиране на мнения по темата онлайн. Не, че не можете да ги откриете в Google, но все пак се надявам да съм ви улеснил :)

iv4eto

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
  • 0
    • Профил
Re: Мнения за евтин дом от evtindom.eu
« Отговор #46 -: Март 11, 2021, 06:21:54 pm »
Аз още в първия коментар в темата съм посочила някои от тези източници, но другите са добре дошли. Дори не бях видяла коментарите под статиите за тази фирма. Ще отделя време да ги прочета, може би някой то тях си е купувал такова жилище и ще е споделил мнение.

vladimir

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Мнения за евтин дом от evtindom.eu
« Отговор #47 -: Март 11, 2021, 06:24:10 pm »
Не че нещо, ама след като видях тази статия в актуално ми е ясно, че това е някаква ПР кампания. Толкова много статии са изписани в последните няколко месеца за Евтин дом, че направо ме е страх да си помисля дали и аз не се подведох. Какво мислиш Biko?
00

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Мнения за евтин дом от evtindom.eu
« Отговор #48 -: Март 11, 2021, 06:26:29 pm »
Аз още в първия коментар в темата съм посочила някои от тези източници, но другите са добре дошли. Дори не бях видяла коментарите под статиите за тази фирма. Ще отделя време да ги прочета, може би някой то тях си е купувал такова жилище и ще е споделил мнение.

Добре де, не съм бил първи :D Много сте демотивиращи. Иначе да, за коментарите доста коментари са се натрупали и аз забелязах. Явно темата с евтините домове е актуална, но като гледам и пазара на имотите е доста динамичен. Актуалността на темата пък прави мненията адски разнопосочни.

Едни превъзнасят, други хейтват, трети не знаят нещо, други пък въобще не знаят къде се намират. Е има и някой тролове дето просто за коментара сякаш са писали, но пък в крайна сметка винаги е така и се иска да се отсее плявата от зърното дето се вика.

iv4eto

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
  • 0
    • Профил
Re: Мнения за евтин дом от evtindom.eu
« Отговор #49 -: Март 11, 2021, 06:30:15 pm »
Не съм искала да ви засегна. Ако е така, моля да ме извините. Целта ми беше да споделя, че вече са показани тези статии и предполагам аудиторията е запозната с тях.

Най-хубавото е, че все повече хора дискутират тази тема и рано или късно ще се появят хора, които са пазарували такива постройки. Аз точно това търся, за да получа обратно мнение от първо лице. А за хейтърите какво да коментирам - група селяци са за мен, които сигурно си нямат друга работа. В крайна сметка за мен е редно, когато казваш нещо, да можеш да го аргументираш, а не просто да плюеш по някого.

Аз още в първия коментар в темата съм посочила някои от тези източници, но другите са добре дошли. Дори не бях видяла коментарите под статиите за тази фирма. Ще отделя време да ги прочета, може би някой то тях си е купувал такова жилище и ще е споделил мнение.

Добре де, не съм бил първи :D Много сте демотивиращи. Иначе да, за коментарите доста коментари са се натрупали и аз забелязах. Явно темата с евтините домове е актуална, но като гледам и пазара на имотите е доста динамичен. Актуалността на темата пък прави мненията адски разнопосочни.

Едни превъзнасят, други хейтват, трети не знаят нещо, други пък въобще не знаят къде се намират. Е има и някой тролове дето просто за коментара сякаш са писали, но пък в крайна сметка винаги е така и се иска да се отсее плявата от зърното дето се вика.

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Мнения за евтин дом от evtindom.eu
« Отговор #50 -: Март 11, 2021, 07:14:47 pm »
Не се засегнах, просто така си пиша :)
Разликата с преди е именно мненията - да. Точно това ми направи впечатление колко много актуални коментари има по темата под относително нови статии - явно наистина хората са се активизирали и търсят покупка на евтини домове.