Автор Тема: За колко минути е нормално да свършвам?  (Прочетена 19698 пъти)

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
За колко минути е нормално да свършвам?
« -: Октомври 07, 2015, 08:32:00 pm »
Засякъл съм, че от началото на фрикциите до оргазмът минават средно 10-13 минути, без разбира се да го мисля по време на секса това. Но приятели ми се хвалят, че свършват след 2 часа и ми се подиграват, като им кажа, че свършвам за 10-тина минути. Според вас имам ли някакъв проблем или приятелите лъжат и си измислят, че свършват след 2 часа?
« Последна редакция: Октомври 07, 2015, 08:34:31 pm от ivan_ivanov »

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
Re: За колко минути е нормално да свършвам?
« Отговор #1 -: Октомври 07, 2015, 10:03:21 pm »
Два часа е хвалба за пияния мъж и мъка за жената. Ако искам толкова безсмислено клатене, ще хвана влака до София. :)
10 минути се водят ''едно бързо'', затова ако издържиш поне 20-30 ще е по-добре. Има техники за забавяне на еякулацията, а и разни мазила - пробвай нещо, защото дори и приятелката ти да не се оплаква, със сигурност нещо не ѝ достига. Жените са малко по-бавни в това отношение.

dampe

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 120
    • Профил
Re: За колко минути е нормално да свършвам?
« Отговор #2 -: Октомври 07, 2015, 10:22:05 pm »
Зависи от случая, но като цяло за мен нормално е времето, което стига на жената, за да бъде задоволена.

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: За колко минути е нормално да свършвам?
« Отговор #3 -: Октомври 08, 2015, 11:14:47 am »
Мисля, че два все ти на минути е средно. Тези момчета, които говорят за двата часа може би включват предварителните игри, въргаляне, стимулация....В такъв случай може, но ако някой прави секс 2 часа, въпреки че не ми се вярва сигурно ще се претрие  ;D

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Re: За колко минути е нормално да свършвам?
« Отговор #4 -: Октомври 08, 2015, 11:42:00 am »
За мен 2 минути е идеалното време. :D

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
Re: За колко минути е нормално да свършвам?
« Отговор #5 -: Октомври 08, 2015, 12:37:16 pm »
За мен 2 минути е идеалното време. :D
Уаууу, тва с любовната игра сигурно? Готов си за олимпиадата с тая скорост. :)
За 2 минути жената даже няма да разбере, че сте правили секс. Не е зле да я информираш, впоследствие.

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: За колко минути е нормално да свършвам?
« Отговор #6 -: Октомври 08, 2015, 11:40:52 pm »
10 минути и според мен е малко. Ето една полезна техника от хм... специалист.
https://www.facebook.com/331682820189051/videos/vb.331682820189051/1082373388453320/?type=2&theater

Интересно е и името на ''помагалото'', с което се демонстрира техниката. :)
« Последна редакция: Октомври 08, 2015, 11:45:02 pm от Mimeto »

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Re: За колко минути е нормално да свършвам?
« Отговор #7 -: Октомври 09, 2015, 02:17:20 am »
Но това означава, че не трябва да ми е твърд по време на акта, което е абсурдно и намалява удоволствието на жената.

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: За колко минути е нормално да свършвам?
« Отговор #8 -: Октомври 09, 2015, 11:11:15 am »
Но това означава, че не трябва да ми е твърд по време на акта, което е абсурдно и намалява удоволствието на жената.
Напротив. Твърд, но на ниво 5-6, а не на степен, близка до кулминацията. Още повече това ниво (5-6) е само за тренировките, за да свикнеш да овладяваш еякулацията. Може би идеята е, след като надобрееш, да достигаш максимална твърдост, но без да свършваш преждевременно. :)
Опитай, какво ти коства - по половин час в продължение на 21 дни?! Ама после Наталка обеща да станеш перфектен любовник. ;)

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: За колко минути е нормално да свършвам?
« Отговор #9 -: Октомври 12, 2015, 07:58:17 pm »
Всички предавания, кноги и други подобни, в които става въпрос за постигане на съвършенство се четат от дамите, а после трябва да се постигат от мъжете. :) Каква липса на справедливост...

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: За колко минути е нормално да свършвам?
« Отговор #10 -: Октомври 12, 2015, 09:41:48 pm »
Всички предавания, кноги и други подобни, в които става въпрос за постигане на съвършенство се четат от дамите, а после трябва да се постигат от мъжете. :) Каква липса на справедливост...

А иначе как ще постигнете съвършенство? Ей, неблагодарни същества са тва мъжете. :)

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: За колко минути е нормално да свършвам?
« Отговор #11 -: Октомври 14, 2015, 08:34:39 am »
Всички предавания, кноги и други подобни, в които става въпрос за постигане на съвършенство се четат от дамите, а после трябва да се постигат от мъжете. :) Каква липса на справедливост...

А иначе как ще постигнете съвършенство? Ей, неблагодарни същества са тва мъжете. :)

Ами те тези книги са все едно някой мъж на напише как някоя жена да достигне съвършенство в 10 стъпки и да включи неща от сорта на диети, готварски курсове и други подобни ...  ;D ;D ;D ;D...

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: За колко минути е нормално да свършвам?
« Отговор #12 -: Октомври 14, 2015, 12:03:01 pm »
Всички предавания, кноги и други подобни, в които става въпрос за постигане на съвършенство се четат от дамите, а после трябва да се постигат от мъжете. :) Каква липса на справедливост...

А иначе как ще постигнете съвършенство? Ей, неблагодарни същества са тва мъжете. :)

Ами те тези книги са все едно някой мъж на напише как някоя жена да достигне съвършенство в 10 стъпки и да включи неща от сорта на диети, готварски курсове и други подобни ...  ;D ;D ;D ;D...

А защо ''все едно''? Жените постоянно се подлагат на нещо, с което да задоволят някое мъжко желание, фантазия или дори фетиш. Мъжете изискват много от жените до себе си и те, милите се юрват веднага да изпълняват.
Взаимно е. Всеки иска от другия и като го постигне е пак недоволен - няма справедливост. Няма и да има, докато не свалим малко летвата на изискванията. :)

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: За колко минути е нормално да свършвам?
« Отговор #13 -: Октомври 16, 2015, 09:52:58 am »
Но жените много често правят неща, за които сами са си внушили, че трябва да направят :). така че те и себе си изтезават така :)...

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: За колко минути е нормално да свършвам?
« Отговор #14 -: Октомври 16, 2015, 10:06:04 pm »
Факт! :)

В този ред на мисли, дали наистина има нормален мъж, който харесва напомпани с филъри джуки? Според мен тези жени изглеждат гротескно. Трябва само с такива да прави секс авторът на темата - никога няма да свърши. :) :) :)