Автор Тема: Спортувате ли?  (Прочетена 28707 пъти)

Fiore

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 151
    • Профил
Спортувате ли?
« -: Юли 30, 2014, 10:25:05 pm »
Спортувате ли? Какво трябва да е мястото на спорта в живота на човек?

Dancho

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
Re: Спортувате ли?
« Отговор #1 -: Юли 31, 2014, 02:50:42 pm »
Фитнес.Не понасям жени,които не спортуват и не се поддържат.Няма оправдание за такива трътли.

RealSugar

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
Re: Спортувате ли?
« Отговор #2 -: Януари 24, 2015, 04:48:29 pm »
Тичам редовно и правя упражнения в къщи. Това е достатъчно, за да поддържам нормална фигура и да съм във форма. А и се изисква, тъй като имам здравословни проблеми.

bisko

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
    • Профил
Re: Спортувате ли?
« Отговор #3 -: Януари 24, 2015, 09:26:12 pm »
Не съм много по спорта, но обичам да се разхождам в природата и ми действа добре.  :)
Здравето не е всичко, но без здраве всичко е нищо
Артур Шопенхауер

Петър Воденчев

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Re: Спортувате ли?
« Отговор #4 -: Януари 28, 2015, 12:06:29 pm »
Аз правя упражнения вкъщи, клякания и лицеви опори и гледам да ходя сравнително бързо по 6-7 километра дневно :)

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Спортувате ли?
« Отговор #5 -: Януари 30, 2015, 05:56:56 am »
Обожавам спорта, а ходенето е просто супер! Вървя по около 2 - 3 часа на ден. Излизам даже и когато на вън вали, не позволявам на времето да ме спира.....В началото се изморявах за час, после за два, сега ходя по три и изобщо не ги усещам ...Наистина действа страхотно на организма. Когато си под стрес сякаш усещаш как кислорода те успокоява! Ефекта е почти същия като от тичането. Правя също така някои стандартни упражнения като коремни преси и лицеви опори по 2-3 пъти седмично. Играя и тенис, но само през лятото. През лятото ходя да плувам. Общо взето предпочитам да се занимавам със спорт, от колкото да кисна по заведенията.  :D

Божо

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
    • Профил
Re: Спортувате ли?
« Отговор #6 -: Февруари 04, 2015, 03:26:04 pm »
Разбира се че спортувам.. Това се е превърнало в начин на живот за мен. Минал съм през фитнес и разни спортове,но като цяло винаги целта ми е била да съм в движение.  :)

калоян

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
    • Профил
Re: Спортувате ли?
« Отговор #7 -: Февруари 04, 2015, 05:28:20 pm »
Спорта е много важна част от живота на човек. Важно е човек да води активен начин на живот.

Ангелл

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
    • Профил
Re: Спортувате ли?
« Отговор #8 -: Февруари 05, 2015, 09:54:00 pm »
Откакто започнах да се задъхвам от цигарите, се усетих че трябва движение  ;D Минах на електронна и редовно ходя до парка и тичам по 30-40 мин дневно. Наистина помогна да се почуствам по-добре.

Dr.Oh Boli

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
Re: Спортувате ли?
« Отговор #9 -: Февруари 05, 2015, 10:51:32 pm »
Редовно.Дори зимата трябва да се спортува.Аз лично спортувам навън няма значение от атмосферните условия.Просто е част от живота ми.

koketna31

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
    • Профил
Re: Спортувате ли?
« Отговор #10 -: Февруари 26, 2015, 01:32:02 pm »
За жалост не ми остава време да ходя на фитнес вече. След като родих се изпари цялото време, което отделях за спорт. За да се вкарам по-бързо във форма си взех една швейцарска топка в къщи и на нея си правя упражнения. До там се простират за сега възможностите ми.

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Спортувате ли?
« Отговор #11 -: Април 23, 2015, 09:30:21 am »
Йогата е добро решение и може да се практикува у дома :) ...Някоъде дори четох, че могат да се правят кратки серийки от по 3-5 минути по няколко пъти на ден и дори имало още по-добри резултати...

hustla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Re: Спортувате ли?
« Отговор #12 -: Май 16, 2015, 01:15:00 pm »
За мен споруването е изключително важно, особено заради начина на живот който водя и застояването на едно място заради работата ми.

Преди време ходех на йога  за няколко месеца и се чувствах отлично. Човек не само, че се раздвижва, но и си почива психически от целия стрес около нас. След това ходех редовно да тичам, да правя упражнения вкъщи с дъмбели, лицевию, коремни.

Напоследък нещо се бях оставил и почти не се движех но сега пак започнах с упражненията. И ефекта беше супер добър.

Оправданията, че не можеш да намериш време за спорт са смешни. Всеки е зает, но може да отдели 5-6 часа поне седмично за себе си.

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Re: Спортувате ли?
« Отговор #13 -: Май 16, 2015, 02:34:57 pm »
Аз гледам да се движа пеша по 7-8 километра дневно, правя лицеви опори по 5-6 серии и клякания. :)

Plamen Popov

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
    • Профил
Re: Спортувате ли?
« Отговор #14 -: Юни 25, 2015, 01:32:13 pm »
Ходенето пеша е от редовните ми занимания. В градски условия или съм пеша или с колело, друго почти гледам да не ползвам. Спорта според мен трябва да има задължително място в ежедневието ни.